سامانه آنلاین خدمات سفرهای کهکشانی

 

سامانه اپـرو توسط شـرکت «باشــگاه گردشــگری ایرانیـان» و زیـر نظـر «بانـک گردشـگری» طراحـی و عملیاتـی شــده است. این سامانه کلیه خدمات بسته سفر از قبیل پرواز های داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی، بلیت قطار، بلیت اتوبوس، ترانسفر فرودگاهی، بیمه سفر و عوارض خروج از کشور را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در این حوزه را ارائه می دهد. هدف غایی و چشم انداز این سامانه ادغام کانال های خدماتی گردشگری بصورت آنلاین در جهت رفاه حال مشتریان و گردشگران بنا شده است و با توجه به اینکه ماهیت سامانه اپرو دارای قوی ترین زیر ساخت، بالاترین استاندارد و کامل ترین شبکه توزیع خدمات سفر می باشد، این سامانه با ارائه خدمات گردشگری به بهترین نحو و یک سازماندهی کلی با راه اندازی وبسایت WWW.Apro.ir شروع به فعالیت نموده است.

 

 

سایــر خدمــات سفرهای کهکشانی

 

ارائــه تسهیلات سفر، ارائه مشاوره سفر، اخذ ویزا، ارائـه تورهای داخلـی و خارجی و بهرمندی از خدمات باشگاه مشتریان اپـرو از دیگر امکاناتی است که گردشگران می توانند بـه زودی از طریق سامانه سفرهای کهکشانی بهره مند شده وبه سهولت  از این خدمات استفاده نمایند.

 

          بــرای دریافت اطـلاعــات بیشـتـــر می توانیــد یا بـا مرکـز ارتبـــاط مشـتـریـان بـا شـمــاره 28456 021  تمـــاس حاصـل نماییـــد.