درباره ما

سفرهای کهکشانی یک آژانس مسافرتی و گردشگری خصوصی و ارائه‌کننده‌ی محصولات و خدمات متنوع و مطمئن سفر و گردشگری است. طیف خدمات گردشگری سفرهای کهکشانی سفرهای ورودی و خروجی را در بر می‌گیرد و محصولات و خدمات ما شامل اقامت و میزبانی در تمام دنیا، پروازهای داخلی و خارجی، بلیت اتوبوس و قطار، بیمه‌ی مسافرتی و غیره است. دفتر مرکزی مجموعه در تهران واقع است و دفتری نیز در لندن دایر است. این مجموعه عامل فروش ایرلاین‌های معتبر دنیا بوده و هتل‌های تمام مقاصد مهم دنیا را پوشش می‌دهد. همچنین عضویت سازمان‌های بین‌المللی مهم دنیا در حوزه‌ی گردشگری از جمله IATA و PATA را دارا می‌باشد.

سفرهای کهکشانی همواره در تلاش است تا تجربه‌ای بی‌همتا از سفر بیافریند. ما همواره می‌خواهیم که مسافر از مقصد سفرش تجربه‌ای اصیل، هیجان‌انگیز و بینظیر داشته‌باشد و حسی از ماجراجویی، جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی و طبیعتی یکتا تجربه نماید. هدف ما همیشه ایجاد یک ارتباط پایدار با مشتریان بر پایه‌ی تعهد و اعتماد بوده و هست. بر همین اساس تأکید ما بر به‌روز بودن و باکیفیت بودن بخش خدمات مشتریان بوده و در تلاش بوده‌ایم تا سفرهایی هرچه امن‌تر، و خاطرانگیزتر ترتیب دهیم. بینش سفرهای کهکشانی این است که خدمات و پشتیبانی با انجام خرید پایان نمی‌یابد، بلکه تازه آغاز می‌شود.

سفرهای کهکشانی مجموعه‌ای همواره در حال توسعه و تشنه‌ی یادگیری و نوآوری است. ما هرگز از رشد و تغییر هراسی به خود راه نمی‌دهیم. ما همواره در تلاش برای کامل‌تر کردن شناخت عمیق مجموعه از مقاصد گردشگری ایران و دنیا بوده و لحظه‌ای از تحقیق و مطالعه برای به‌کارگیری راه‌حل‌های بهتر و کاراتر و محصولات جامع‌تر و به‌روزتر دست برنخواهیم‌داشت. خط مشی ما این است که سفر و گردشگری را یک پله فراتر ببریم. لحظه‌ای که احساس کامل بودن کنید، متوقف شده‌اید و این آغاز شکست است… سفرهای کهکشانی هرگز متوقف نمی‌شود.