درباره ما

تردیدی نیست که در دنیای امروز "سفر" جزو لاینفک زندگی انسانها با اهداف مختلفی همچون تفریح، تجارت، آشنایی با فرهنگ های مختلف، آشنایی با میراث کشورها و غیره می باشد. در دنیای امروزی "سفر" بخش قابل توجهی از برنامه های سالانه خانواده ها و همچنین تجار را تشکیل می دهد. بر همین اساس، مراکزی که به ارائه خدمات سفر از جمله اقامتی، پذیرایی و حمل و نقل می پردازند جایگاه مهمی در تسهیل و هدفمند نمودن سفر گردشگران را به عهده دارند.

شرکت خدمات مسافرتی سفرهای کهکشانی با گفتمان خلاقیت و تضمین کیفیت به دنبال ارائه خدمات سفر به گردشگران ایرانی و خارجی می باشد. رکن اول گفتمان سفرهای کهکشانی خلاقیت است. در این راستا، سفرهای کهکشانی همواره با استفاده از نظر صاحبنظران و فعالان در صنعت گردشگری به ارائه خدماتی می پردازد که مبنای آن خلاقیت است. برگزاری تورهای تخصصی آموزشی با هدف انتقال تجارب مفید (Best Practices) شرکتهای موفق دنیا به منابع انسانی شاغل در ایران با هدف بومی سازی دانش و تجربه از جمله مواردی است که بر اساس تشخیص نیاز موجود برای هموطنان عزیز شاغلمان در محیط های کسب و کار تعریف شده است.

رکن دوم گفتمان سفرهای کهکشانی تضمین کیفیت است. نحوه ارائه خدمات در سفرهای کهکشانی به گونه ای است که بتوان با در نظر گرفتن زنجیره ارائه خدمات به مشتریان محترم، کیفیت ارائه خدمات به آنان را در تمامی مراحل ارائه تضمین نمود. گواه این مطلب رضایت مشتریانی است که تا به امروز از خدمات سفرهای کهکشانی استفاده نموده اند.

مزیت های ما

"سفرهای کهکشانی" تلاش دارد تا با در نظر گرفتن نیازهای مخاطبین و مرور تجارت چند ساله خود، شرایط مناسبی را برای دریافت کنندگان خدمات سفر فراهم کند که هم گستره وسیعی از خدمات مورد نیاز را پوشش دهد و هم کیفیت مناسبی را در بر داشته باشد. موارد ذیل بخشی از خدمات و تلاشی است که ما در این راستا انجام می دهیم:

  • پاسخگویی تمام وقت:

برای تأمین نیازهای مشتریان گرامی، ما خدمات خود را از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب به صورت تمام وقت ارائه می دهیم. برای این منظور تلفن های ویژه ۲۶۴۰۲۴۳۴ و ۰۹۰۲۶۴۰۴۰۲۶ به صورت تمام وقت پاسخگوی مشتریان است.

  • پکیج کامل خدمات:

تلاش کرده ایم همه خدمات مورد نیاز برای هر نوع خواسته¬ای را فراهم کنیم. اینها بخشی از خدمات مااست:
-
بلیط: صدور مستقیم بلیط کلیه ایرلاین¬های داخلی و خارجی با تخفیف نسبت به نرخ عادی
- تور: برگزاری مستقیم تورهای گروهی به مقاصد مهم اروپا و آسیا و همچنین برگزاری تورهای انفرادی به کلیه مقاصد در قاره¬های مختلف
- ویزا: اخذ وقت سفارت، تکمیل فرم های مورد نیاز و ارایه مشاوره های لازم
- هتل: رزرو قطعی هتل در تمامی کشور ها با نرخ رقابتی نسبت به سیستم های آنلاین رزرو هتل
- بیمه نامه مسافرتی: صدور لحظه ای بیمه نامه مسافرتی با تخفیف نسبت به نرخ عادی
- خدمات تکمیلی: پرداخت عوارض خروج و رزرو صندلی
- تشریفات: هماهنگی خدمات CIP در فرودگاه
- ترانسفر: ارائه خدمات انتقال مسافر از اقامتگاه به فرودگاه و بالعکس با خودروهای لوکس و عادی
- گواهینامه بین المللی: صدور گواهینامه رانندگی بین المللی با اعتبار یک ساله

  • فروش تقسیطی

به منظور فراهم کردن امکان سفر برای مدیران ارشد و کارشناسان شرکت ها و سازمان ها ، این آمادگی وجود دارد تا در قالب انعقاد قرارداد، سفرهای گروهی به صورت پرداخت اقساط به مجموعه¬ های طرف قرارداد ارائه شود.

  • طراحی سفرهای تخصصی

با توجه به حضور نیروهای تخصصی در این مجموعه و همچنین ارتباطات مناسب با مجموعه¬های بین المللی و سفارتخانه¬های خارجی در ایران، این امکان فراهم است تا سفرهایی کاملا تخصصی و مبتنی بر نیاز مجموعه های مختلف طراحی شود که در آن، امکان ملاقات با مقامات و مسئولان شرکت¬ها و سازمان¬ها، بعضی از مقامات دولتی و نیز بازدید از مراکز تخصصی در زمینه¬های مختلف فراهم شود. باعث افتخار ما خواهد بود تا مدعاهای فوق را به عنوان عملکرد واقعی خود به اثبات برسانیم و خواسته¬های "سفر" محور آن مجموعه محترم را به نحوی تأمین کنیم که حاصل کار لبخند و رضایت دو سویه باشد.