تور ترکیبی اروپا(اتریش|+سوییس)

تور ترکیبی اروپا(اتریش|+سوییس)

تور ترکیبی اروپا(اتریش|+سوییس)

پرواز:

روزهای پرواز:

جمعه

قیمت‌از:

۳.۶۹۰.۰۰۰ تومان+۲۴۹۰ یورو

تماس:

ٰ۲۶۴۰۴۰۲۶  داخلی:۱۱۹-۱۲۰ آقای فتحی

 

شماره پکیج:

br-s2482&3

تاریخ اعتبار:

5 ژوئیه, 2017

توضیحات:

تور اروپایی سوییس و اتریش

اقامت در شهر های وین-اینسبورگ و زوریخ

 ۸شب و ۹روز

هتل *۴

دانلود پکیج:

مدارک لازم:

 1. مدارک شناسایی مورد نیاز فرد نظیر پاسپورت
 2. شناسنامه و ترجمه های آن ها
 3. نامه های بانکی
 4. اسناد مالکیت منزل یا زمین
 5. نامه های کاری فرد که نشان از اشتغال به کار وی در موقعیت خاص شغلی را دارد
 6. نامه اشتغال متقاضی به تحصیل در دانشگاه های ایران شانس خود را جهت اخذ ویزای توریستی کشور اتریش، افزایش دهند.

نکات مهم:

 1. در صورتی که تحویل ویزا توسط این دفتر به دلایلی همچو تعطیلات سفارت یا کشور دعوت کننده یا اختلافات سیاسی و از طرف شرکت دعوت کننده و یا تشابه اسمی و چهره ایی مسافرو...) به تاخیر افتد این آژانس هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 2. با توجه به اینکه خرید بلیط و رزرو هتل و هر گونه هماهنگی دیگر مربوط به سفر پس از دریافت ویزا انجام پذیرد لذا این آژانس در قبال هرگونه اقدامی پیش از اخذ ویزا هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد و کلیه زیان های مادی و معنوی آن بعهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می­باشد.
 3. با توجه به اینکه مدارک لازم برای اخذ بعضی ویزاها شامل رزرو هتل و اصل بلیط صادر شده میباشد لذا در صورت عدم تایید ویزا از سوی سفارت این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از کنسلی بلیط و هتل نداشته و کلیه خسارت ها بعهده مسافر میباشد.
 4. اگر مسافر ویزای چند کشور را همزمان بخواهد چون هریک از سفارتها شرایط و قوانین خاص خود را دارد درصورتیکه هرکدام از ویزاها به هر دلیلی صادر نگردد مسافر ملزم به پرداخت کلیه هزینه های ویزاهای اخذ شده دیگر کشورها بصورت مستقل میباشد.
 5. مسافر یا آژانس درخواست کننده ویزا یا بلیط متعهد میشود پس از دریافت خدمات ویزا، تاریخ و مهر، نوع ویزا، همراهان و محتویات آن را چک نمایدا و در صورت مشاهده اشکال در هنگام دریافت مدارک به شرکت اعلام نمایند درغیر اینصورت مسئولیت آن بعهده این شرکت نمیباشد.
 6. اگر در مدت اقامت ویزا و یا تاریخ آن از طرف شرکت دعوت کننده و یا کنسولگری تغییرات ایجاد شود مسافر آن را میپذیرد و متعهد میشود هزینه اقدامات انجام شده که شامل کل مبلغ ویزا میباشد را پرداخت نمایند.
 7. آژانس مسافرتی درخواست ویزا یا تحویل دهنده پاسپورت متعهد میشود صاحب پاسپورت در داخل کشور بوده و در صورت نیاز به حضور مسافر در سفارت اقدامات لازم را انجام دهد در غیر اینصورت کلیه مسئولیت های آن بعهده درخواست کننده میباشد.
 8. جهت ویزای گروهی چین افراد باید همزمان ورود و خروج داشته باشند.
 9. لازم به ذکر است در برخی کشورها درصورت عدم اقامت در هتل مسافر باید طی 48 ساعت در اداره پلیس ثبت اقامت(ریجستر) شود.
 10. اطلاعات مربوط به فرم سفارت و سفرهای قبلی و اقامت قانونی مسافرین و بلک لیست نبودن دقیقا و کتبا اعلام شود در غیر اینصورت ایجاد هرگونه مشکلی و ضرر و زیان به عهده درخواست کننده میباشد.