تور استرالیا

تور استرالیا

تور استرالیا

پرواز:

روزهای پرواز:

جمعه

قیمت‌از:

۵.۹۹۰.۰۰۰ تومان+۲۲۹۰ یورو

تماس:

ٰ۲۶۴۰۴۰۲۶  داخلی:۱۱۹-۱۲۰ آقای فتحی

 

شماره پکیج:

br-s2489

تاریخ اعتبار:

4 ژوئیه, 2017

توضیحات:

تور استرالیا ۹ شب و ۱۰ روز

۴شب ملبورن+۵شب سیدنی

هتل*۵

دانلود پکیج:

مدارک لازم:

 1. شناسنامه ایرانی
 2. پاسپورت
 3. یک قطعه عکس رنگی ۶در۴
 4. کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از نظام وظیفه برای متقاضیان مرد ( ۱۸ تا ۵۰ سال )
 5. مدارك مالی که توانمندی متقاضی را برای گردشگری در استرالیا را نشان دهد مانند گردش مالی حساب بانکی
 6. گواهی اشتغال به تحصیل در صورت دانشجو بودن متاضی ، قرارداد کاری در صورت اشتغال ، مجوز کسب ، مدارک تاسیس شرکت و ... در صورت کارفرما بودن متقاضی

تذکر ۱ :  اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ درخواست سفر به استرالیا باشد.

تذکر ۲ : در صورتی دارای دعوتنامه هستید، دعوتنامه ، مدارك تابعیت و آدرس کامل اقوام یا آشنایان ساکن استرالیا را به مدارک خود ضمیمه کنید.

نکته : زمان رسیدگی به درخواست ویزای گردشگری استرالیا متغیر است ولی در صورت تکمیل بودن پرونده و مدارک معمولا پس از حدود ۳ تا ۵ هفته به درخواست رسیدگی خواهد شد و مشخص میگردد که فرد متقاضی واجد دریافت ویزای توریستی استرالیا میباشد یا خیر.

نکات مهم:

 

 1. در صورتی که تحویل ویزا توسط این دفتر به دلایلی همچو تعطیلات سفارت یا کشور دعوت کننده یا اختلافات سیاسی و از طرف شرکت دعوت کننده و یا تشابه اسمی و چهره ایی مسافرو...) به تاخیر افتد این آژانس هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 2. با توجه به اینکه خرید بلیط و رزرو هتل و هر گونه هماهنگی دیگر مربوط به سفر پس از دریافت ویزا انجام پذیرد لذا این آژانس در قبال هرگونه اقدامی پیش از اخذ ویزا هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد و کلیه زیان های مادی و معنوی آن بعهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می­باشد.
 3. با توجه به اینکه مدارک لازم برای اخذ بعضی ویزاها شامل رزرو هتل و اصل بلیط صادر شده میباشد لذا در صورت عدم تایید ویزا از سوی سفارت این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از کنسلی بلیط و هتل نداشته و کلیه خسارت ها بعهده مسافر میباشد.
 4. اگر مسافر ویزای چند کشور را همزمان بخواهد چون هریک از سفارتها شرایط و قوانین خاص خود را دارد درصورتیکه هرکدام از ویزاها به هر دلیلی صادر نگردد مسافر ملزم به پرداخت کلیه هزینه های ویزاهای اخذ شده دیگر کشورها بصورت مستقل میباشد.
 5. مسافر یا آژانس درخواست کننده ویزا یا بلیط متعهد میشود پس از دریافت خدمات ویزا، تاریخ و مهر، نوع ویزا، همراهان و محتویات آن را چک نمایدا و در صورت مشاهده اشکال در هنگام دریافت مدارک به شرکت اعلام نمایند درغیر اینصورت مسئولیت آن بعهده این شرکت نمیباشد.
 6. اگر در مدت اقامت ویزا و یا تاریخ آن از طرف شرکت دعوت کننده و یا کنسولگری تغییرات ایجاد شود مسافر آن را میپذیرد و متعهد میشود هزینه اقدامات انجام شده که شامل کل مبلغ ویزا میباشد را پرداخت نمایند.
 7. آژانس مسافرتی درخواست ویزا یا تحویل دهنده پاسپورت متعهد میشود صاحب پاسپورت در داخل کشور بوده و در صورت نیاز به حضور مسافر در سفارت اقدامات لازم را انجام دهد در غیر اینصورت کلیه مسئولیت های آن بعهده درخواست کننده میباشد.
 8. جهت ویزای گروهی چین افراد باید همزمان ورود و خروج داشته باشند.
 9. لازم به ذکر است در برخی کشورها درصورت عدم اقامت در هتل مسافر باید طی 48 ساعت در اداره پلیس ثبت اقامت(ریجستر) شود.
 10. اطلاعات مربوط به فرم سفارت و سفرهای قبلی و اقامت قانونی مسافرین و بلک لیست نبودن دقیقا و کتبا اعلام شود در غیر اینصورت ایجاد هرگونه مشکلی و ضرر و زیان به عهده درخواست کننده میباشد.